به قلم میم-حا-کاف، درباره ترور شهید رجایی، چند چهره شاخص اصلاحات حضور جدی و فعال دارند که به علت چهره محور بودن این پرونده نمی‌توان به‌طور مشخص به حادثه هشتم شهریور و انفجار دفتر ریاست جمهوری پرداخت. برای همین تلاش می‌کنم در این نوشته به چهره‌های نفوذ بپردازم و خاصاً در این پست به چهره‌های نفوذی که در انفجار ریاست جمهوری دست داشتند اشاره‌ای خواهم داشت و در ادامه توضیح کامل‌تری از آن چهره‌ها را می‌نویسم.

یکی دیگر از چهره‌های نفوذ در کشور، محسن سازگارا است. یادداشت‌های او در فتنه 88 یکی از قلم‌های تند علیه انقلاب اسلامی در حمایت از میرحسین و فتنه سبز بود. محسن سازگارا در زمان ریاست جمهوری شهید رجایی، معاون ی امنیتی بهزاد نبوی بود که درباره این چهره؛ یعنی بهزاد نبوی، حرف‌های زیادی دارم که قصد دارم در دو بخش 1000 کلمه‌ای هر کدام را منتشر کنم!!

بعد از حادثه انفجار، جنازه مسعود کشمیری توسط یک گروه 3-4 نفره متشکل از حسن کامران، محسن سازگارا، خسرو تهرانی و فرد دیگری، جنازه‌ای ساختگی را برای کشمیری به میدان آوردند. این اقدام آن‌ها باعث حساسیت دستگاه اطلاعاتی وقت و بازداشت این گروه شد. البته با فشارهایی که شخص بهزاد نبوی برای منع تعقیب این چند نفر آورد و تلاش‌های شخص خوئینی‌ها که در آن زمان دادستان کل کشور بود، این پرونده مختومه شد.

محسن سازگارا بعدها به علت اقدام علیه امنیت ملی در حادثه خرداد 1382 کوی دانشگاه به زندان محکوم شد و سپس با قرار وثیقه توانست از ایران بگریزد. او یکی از چهره‌هایی است که توانست در کنار بوش بایستد و تا امروز در بنیادها و اندیشکده‌های امریکایی علیه ایران فعالیت کند.

پ.ن: به کلیدواژه‌هایی که در این پرونده می‌آیند دقت فرمایید.

پ.ن2: خوئینی‌ها امروز به عنوان مرد خاکستری اصلاحات و بهزاد نبوی به عنوان چریک پیر اصلاحات شهرت دارند.

مرگ در دستان توست - آن سوی مرگ!!

شبکه ملی اطلاعات؛ حافظ حریم خصوصی و ضامن آزادی بیان

آزادی بیان برای هر مزخرفی نیست!

بهزاد ,سازگارا ,اصلاحات ,محسن ,ریاست , ,این پرونده ,بهزاد نبوی ,که در ,در این ,ریاست جمهوری

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دانلود بازی و برنامه اندروید به صورت رایگان و با لینک مستقیم تحقیق و توسعه استراتژی های معاملاتی حرفه ای شو (در زمینه های مختلف) نساج یار نظافت صنعتی دی تی شاپ تخیلات ادمین پاورپوینت های درسی آخرین تکنولوژی های سال 99 مرجع دانلود کتاب های گوناگون